пʼятниця, 20 березня 2015 р.

Книжчині іменини                                                 Книги – морська глибина,
                                                                                   Хто в них пірне аж до дна,
                                                                                   Той, хоч труду мав досить
                                                                                   Дивнії перли виносить
                                                                                                        І.Франко. 
                Традиційний тиждень дитячого читання стартував в Україні під гаслом«Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає».  В незалежній Україні це свято започатковано 22 лютого 1993 року.
         Олицька бібліотека для дітей розпочала Всеукраїнський тиждень дитячого читання літературним святом «Дитяча книга України – духовність   кожної родини».
          На відкриття були запрошені читачі бібліотеки, вчителі, батьки. Бібліотекар Олицької бібліотеки для дітей А. Бубало привітала присутніх зі святом, розповіла історію його походження. Літературне вітання підготували учні 2-3 класу. В ролі королеви книги виступила Попко Іванна - учениця 5 класу, яка наголосила про значення книги у житті людини та бережне ставлення до неї.
          Жвавими оплесками  зустріли виступ Марцих Дарини, учениці 5 класу, яка виконала пісню « Я люблю читати». Юні артисти, учні 4 класу вміло інсценували казку на новий лад «Колобок». Головну роль якої виконав Гомоюнов Артем. Як справжні актори виступили: Черняк Люба, Ларін Арсен, Синюк Хрестина, Кушнірчук Наталя, Мельничук Герман, Прокопець Богдан, Чернікова Вероніка, Кузнєцова Діана та підготували яскраві костюми для своїх персонажів. На закінчення свята кращі читачі отримали грамоти та подяки.
          Впродовж тижня  в дитячій бібліотеці читачі зможуть взяти участь в літературній вікторині « Акварелі слова» (до 85-річчя від д.н. Ліни Костенко), в конкурсі прислів’їв та загадок про книгу, відвідати бібліофреш «Книжкові новинки».
            Тиждень дитячого читання – це свято, яке допомагає нам залучити нам нових читачів, формувати у дітей бажання читати книгу, є підсумком дитячого читання та відвідування бібліотеки. Свято зустрічі зі своїми старими і новими, добрими друзями – книгами. Адже  ніяка розумна машина не може принести стільки користі як спілкування із книгою.
                                             

Немає коментарів:

Дописати коментар